Větrání a klimatizace

Dodávky dílů a realizace staveb pro řízení interního mikroklimatu budov jako součásti soustav pro TZB považujeme za jednu z původních a tradičních součástí produktového portfolia naší společnosti a naší trvalou snahou je v rámci této oblasti neustále uplatňovat vyvíjející se technické a technologické postupy, materiály a výrobky včetně komplexního přístupu v dosažení optimálního efektu s jeho konzistentní úrovní a minimalizaci energetických nároků.

Předmětem našich dodávek je instalace soustav k řízení interního mikroklimatu v budovách a prostorech obytných, veřejných, pracovních, komerčních, atd. a zejména s ohledem na tyto vybrané faktory vnitřního mikroklimatu:

Mikroklima

Látky

Soustava

Odérové, mikrobiální

Koncentrace odérů a mikroorganismů

Větrání a klimatizace

Aerosolové a toxické

Koncentrace rozptýlených pevných, kapalných i plynných látek ve vzduchu

Větrání a klimatizace

Tepelně vlhkostní

Úroveň teploty (chladu), vlhkosti

Klimatizace

Tepelné

Úroveň teploty

Vytápění (teplovzdušné, klimatizace)

- Technické zařízení budov -

Naše neustálá snaha je uplatňovat vyvíjející se technické a technologické postupy, a tím minimalizovat energetické nároky.

Vybrané typické aplikace

Transportní ventilátory

Transportní ventilátory

K dlouhodobému odsávání a pneudopravě suchých průmyslových odpadů je možné s výhodou využít tzv. transportních ventilátorů.

...více

Hlavní oblasti produkce

Hlavní oblasti produkce

Mezi hlavní oblasti naší činnosti patří projektování a inženýring systémů v průmyslové vzduchotechnice či ve strojírenské výrobě.

...více

Průmyslová vzduchotechnika

Průmyslová vzduchotechnika

Vzdochotechnická řešení pro odvětrání prostor od nežádoucích plynných i hmotných částic - prachy, piliny, odpady ze zpracování nerostných surovin.

...více

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím